| | |

Serwisy internetowe

Przygotowanie profesjonalnego serwisu internetowego to wieloetapowy i zaawansowany proces. Dzięki naszej wiedzy oraz doświadczeniu pomożemy Państwu przejść sprawnie i bezboleśnie przez wszystkie etapy jego budowy. Od analizy Państwa potrzeb, otoczenia i konkurencji, poprzez koncepcję kreatywną, projekty graficzne do wdrożenia. Wszystko, by Państwa serwis internetowy efektywnie spełniał postawione przed nim cele biznesowe – bez względu na to, czy celem jest wsparcie sprzedaży produktów, czy budowa wizerunku.

Reklama internetowa

Bogactwo serwisów społecznościowych oraz portali internetowych umożliwia dostęp do doskonale sprofilowanych grup potencjalnych Klientów. Kluczowym elementem nośników jest ich efektywność, dlatego nasze wizualizacje zawsze dostosowane są do specyfiki grupy docelowej oraz nośników informacji. Produkujemy wszystkie dostępne na rynku formaty reklamy graficznej. Naszym Klientom zapewniamy kompleksowość usług: od pomysłów kreatywnych przez wizualizacji do wdrożenia.

E-Commerce

Sklepy internetowe to przede wszystkim funkcjonalne rozwiązania, które w przystępny sposób przeprowadzą Klienta przez całą ścieżkę zakupową. Na bieżąco monitorujemy trendy oraz oczekiwania użytkowników platform e-commerce. Proponujemy czytelny oraz przejrzysty układ informacji. Dla łatwej nawigacji po rozbudowanych platformach projektujemy unikalne systemy ikonograficzne. Opracowując oraz wdrażając rozwiązanie e-commerce zawsze kierujemy się nadrzędnym celem: maksymalizacją sprzedaży Państwa produktów.

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie naturalne, po stronie internetowej, jest kolejnym krokiem obecności w Internecie. Usługa ta pozwala dotrzeć w sieci do tysięcy lub setek tysięcy Państwa potencjalnych Klientów. Kompleksowo zajmujemy się analizą, wdrożeniem oraz obsługą pozycjonowania naturalnego i linków sponsorowanych. Wiemy, że najważniejszy jest efekt, dlatego opłaty są pobierane jedynie w przypadku odniesienia sukcesu.
Identyfikacja wizualna
Jest to podstawa komunikacji biznesowej. Dzięki naszym projektom wizerunek Twojej firmy łatwo zapadnie w pamięci Klientom oraz będzie wyróżniał się spośród konkurencji. Oferujemy pełną budowę identyfikacji wizualnej dla firm nowych lub zmieniających swój wizerunek. Proponowane przez nas systemy mają podbudowę w koncepcjach behawioralno -poznawczych.
Poligrafia
Projektujemy wszystkie typy materiałów drukowanych, począwszy od wizytówek przez katalogi firmowe po ulotki reklamowe i plakaty. Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które pozwala na szybką i efektywną realizację zlecenia. Opracowujemy wydruki mało i wielkoformatowe. Pomagamy w przygotowaniu koncepcji kreatywnych.